Napsali o nás ....

 

Jak přebírat restauraci
- Ověřte si náležitosti týkající se kolaudace - tedy zda platí pro typ provozu, který prodávající nabízí.
- Zjistěte si veškeré závazky k dodavatelům, které s provozovnou automaticky přebíráte. Jedná se nejčastěji o finanční dotaci od pivovaru, která je podmíněna   určitou výtočí piva. Může jít i o leasingové splátky gastro zařízení.
- Informujte se u majitele objektu, zda má současný provozovatel vůči němu splněny veškeré finanční závazky
(za nájemné, energie či další poplatky).
- Pokud nějaké závazky jsou, je nutné domluvit se, jakým způsobem se budou řešit. Tuto záležitost řešte písemně a konzultujte ji s právníkem.

Zdroj: Gastroreality Praha

(celý článekčasopis Ekonom ze dne 17.6.2010

Gastrorealitypraha.cz

Vážení majitelé, provozovatelé gastroprovozoven, ubytovacích kapacit či jiných firem souvisejících s oborem gastronomie a hotelnictví,

vítáme vás na stránkách nového inzertního portálu Gastroreality  Praha, který se  specializuje na obor gastronomie a hotelnictví.  Doufáme, že vám bude nápomocen při hledání vhodné provozovny ke koupi nebo převzetí nájmu dle vašich představ, také jeho prostřednictvím můžete  svoji stávající provozovnu nabídnout potencionálním zájemcům.
Využíváme letitých zkušeností a praxe v oboru a rádi bychom vám  nabídli tento inzertní portál,  jehož nespornou výhodou  je právě jeho specifické zaměření  na konkrétní obor. 

Kromě nabídek veškerých druhů gastroprovozoven a ubytovacích kapacit k pronájmu či prodeji, zde naleznete inzerci  práce v oboru, dále nabídky a poptávky gastrobazaru -  gastrozařízení a veškerého hotelového a restauračního inventáře. Také můžete naším prostřednictvím uveřejnit svoji nabídku ohledně spolupráce.
Jako doplnkovou službu nabízíme  jedinečnou, rozsáhlou databázi osvědčených  kontaktů na dodavatele, odkazy na e-shopy, adresy velkoobchodů a Cash & Carry prodejen  se zaměřením na gastronomii.  Dále  uvádíme dodavatele  piva, vína, kávy, výrobce hotelového, restauračního zařízení, inventáře  a další užitečné odkazy a kontakty.
Našimi službami jsme chtěli oslovit hlavně podnikatele z Prahy a okolí.  Z tohoto důvodu  je většina zde uvedených kontaktů  také z této lokality (vyjma e-shopů).  Vzhledem ke skutečnosti, že nás kontaktují a registrují se podnikatelé nejenom z Prahy  ale z celé České republiky,  nabídka inzerce a kontakty v databázi už pokrývají i lokalitu za hranicemi Prahy.  
 

Věříme, že se Gastroreality Praha stanou vyhledávaným portálem a alespon´ malou částí přispějí k pohodě vaší  práce v oboru gastronomie a hotelnictví.

Hodně štěstí v podnikání !                   

                                      Gastroreality Praha      

                                                                                     

Naši partneři

Gastro reality Praha - pronájem restaurace, prodej hotelu, penzion, bazar gastro zařízení, inzerce práce, nabídka heren, nebytové prostory, pizzerie, hospoda


© 2009 | webdesign AG TOP TIP | Loadtime: 0,054902s
Odeslat odkaz kamarádovi